Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A 101/2020 kr 6. Szakasza...

A 101/2020 kr 6. Szakasza alapján a nyelvvizsga mentesség a 2020. Aug 31-ig sikeres záróvizsgát tett minden hallgatóra vonatkozik. A rendelet jelen formájában nem enged meg ezzel ellentétes/saját szabályozást az egyetemek oldaláról igaz?

Figyelt kérdés
Én már régebben végeztem egy olyan osztatlan szakon, ahol két db, C nyelvvizsga volt a követelmény az egyetemi kar saját szabályzata szerint. Bármennyire szégyenletes, nekem csak egy van meg még mindig. A második egyelőre csak B1en) Értelmezésem szerint ez a rendelet az én oklevelem kiadását is lehetővé teszi és nincs helye eltérő rendelkezésnek az egyetem részéről.

2020. ápr. 12. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet ellentétes egyetemi szabályzat egy felsőbb jogszabállyal, tehát ki kell adni a diplomát.
2020. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!