Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Doulingo...

Mi a véleményetek a Doulingo - ról?

Figyelt kérdés
Elég gyengén megy az angol, ezért szeretnék valamennyit hozzátanulni. Vélemények, tapasztalatok? Érdemes letölteni?

2020. ápr. 16. 14:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem olyan rossz. Én leginkább kezdőknek ajánlanám
2020. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Játéknak jó, de sokra nem lehet vele jutni. Ha B1 szinten / alatta vagy, akkor ajánlanám a szókincs miatt.
2020. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovább haladsz, annál kevésbé ér vmit önmagában. Amikor már túl vagy az alapokon, és van egy minimális szókincsed, szerintem hallgass mellé rendes beszédet (nem baj, ha nem teljesen érted, a lényeg, h szokd, és hallj olyat is), meg olvasgass vmi könnyített olvasmányt.
2020. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvvizsgáig nem fogsz eljutni csak a Duolingo segítségével, de kiegészítésnek nem rossz. Legalábbis jobb mint a semmi. Én pl arra használom a Dulonigot, hogy ha van valami különlegesebb nyelv, amit amúgy soha nem tanulnék, de mégis kiváncsi vagyok, hogy milyen, akkor elkezdem csinálni szórkozásból.

Ami még pozitív dolog benne, hogy következetes, szóval ha hibázol, akkor utána újra beadja a kérdést.

Ha tényleg javítani akarsz a tudásodon, nem a Duolingo fog igazán segíteni, hanem a zenék, és sorozat angolul angol felirattal.

2020. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb kezdő szinten vagy, akkor jó, ha inkább B1 vagy a felett akkor semmit nem ér gyakorlatilag
2020. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!