Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz az emelt angol érettségi?

Nehéz az emelt angol érettségi?

Figyelt kérdés
Akik előző években rakták le, hogyan sikerült?
2020. ápr. 28. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
73% lett. Az angol felsőfokú TELC vizsgám pár héttel utána volt, az 86% lett. Nekem az érettségi nehezebb volt, de ez szubjektív.
2020. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 80% lett

Nem vészes egyébként

2020. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%-ot értem el. Nem vészes, valahol B2 es C1 között van a szint. Gyakorolni kell a feladatokat és abszolút jól teljesíthető.
2020. ápr. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem nehéz. Nekem 94% lett úgy, hogy a gimiben kezdtem el angolt tanulni (tök átlag gimnázium) és nem jártam külön tanfolyamokra vagy magántanárhoz. Annyi, hogy az órákra normálisan készültem, szerettem az angol nyelvű tartalmakat (pl. sorozat) és megcsináltam az előző évek feladatsorait.
2020. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!