Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Headway tankönyvsorozat...

Headway tankönyvsorozat alkalmas felsőfokú nyelvvizsgára történő felkészüléshez? Vagy esetleg más javaslat?

Figyelt kérdés
Traveller-t néztem, de az egyszerűbbnek tűnt.

2020. ápr. 29. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nincs olyan ember a Földön, aki mindegyiket végigpróbálta volna egy osztálynyi alanyon, méghozzá ugyanazokon a klón gyermekeken. Mindenki esküszik valamire, illetve van, hogy az ember pont azt tartja rossznak, amit használ. Aztán meg bármelyikbe bekapcsolódva lehet baj, hogy előtte nem ebből tanultam, tehát ezt meg azt nem tudom, ez a könyv meg azt hiszi, hogy de. Így aztán a Headway se rosszabb, mint bármi más.

Na de felsőfokra készülve az egyszerűbb irányába hajtasz? Ez nem ellentmondás?

2020. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,pont azt írta,hogy a traveller tűnt egyszerűbbnek. Tehát inkább a headwayt választaná
2020. máj. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban, elnézést, elnéztem.
2020. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!