Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok ajánlani jó angol...

Tudtok ajánlani jó angol tanuló appokat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 04:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Duolingo.🦉🦉🦉
2020. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

EnglishGrammarTest

Nagyon jó nyelvtan gyakorló közép és felső szinten is

2020. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
🦉🦉🦉 Duolingo tökéletes kezdőknek🦉🦉🦉
2020. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A duolingot én is nagyon szeretem, de max alapfokig tanít.
2020. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
66%

nos, jöttem osztani az észt. Először is, Duolingo. A csoda app ami segít megtanulni 500 nyelvet. ja persze. Max megtanulsz egy pár szót angulol és szevasz tavasz... Elmondom a titkot, hogyan kell igazából nyelvet tanulni. Ezt a titkot sajnos nem sok mindenki használja. Még a nyelvtanárok sem igy tanitanak ami nagyon elszomoritó. Hogy mit kell csinálnod? Milyen 100e ftos könyvet kell venned amiben benne van a béka pöcse és azt megkell innod naponta 3x tejjel hogy japánból megtanulnd az összes kanjit? Nem. Ez nem fog tetszeni: semmit. SEMMIT! A leghasznosabb dolog amit tudsz csinálni: 1. csinálasz egy yt profilt ahol CSAK és KIZÁRÓLAG külföldi tartalmat fogsz nézni! SEMMI MAGYAR NYELV! KOMOLYAN! 2. Nézzél SOK külföldi tartalmat. Ez a LÉNYEGE. Még ha egyetlen egy szót sem értesz az egészből, nézd. Nézz videót amiről szeretsz! Fontos hogy kép is társuljon a beszédhez! Ha naponta ezt csinálod és kb 5-6 óráig csinálod ezt... kb 5 év és tökéletes lesz a választott nyelved! Asszed kamu? nem. Amikor baba voltál, tudtad hogy kell beszélni? NEM! Úgy kezdtél el beszélni hogy asszociáltad a tárgyakat és mozdulatokat szavakkal amiket a felnőttek mondtak. Tanulj erről a csatornáról: https://www.youtube.com/user/MATTvsJapan igaz angol de a feliratokat kapcsold be. Én úgy tanultam meg felsőfokúan angolt, hogy nem fogod elhinni, 6 éves korom óta nézek angol videókat. 6 évesen néztem angol minecraft videókat és asszociáltam dolgokat a tudat alatt. Most 16 vagyok és készülök a felső fokúra, már van egy középfokúm. Bármilyen angollal tudok bármiről beszélni. Az iskola az angol nyelvi tanulmányomban... hát... kurvára semmit sem tanitott. bekaphatja a suli.

16 éves vagy

2020. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
16 éves vagyok ^
2020. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!