Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van aki ismeri régről az...

Van aki ismeri régről az 'angol okosító' c. Oldalt? Ezen az oldalon több nyelv is elérhető volt, mint például a: német, horvát, orosz, francia...

Figyelt kérdés

(Összességében 10 nyelv kb).


Minden nyelv 1 kezdőre és 1 haladóra volt bontva. (A haladóban volt a nyelvtan)

Illetve az összes nyelv ugyanazokra a témákra és ugyanabban a sorrendben volt megírva.

Az első témakör: Köszöntések, aztán a Kiejtés,majd a Színek és virágok, Játékok, A játszótér, Közlekedés stb stb stb...


Nekem nagyon sokat segített ez az oldal, azóta sem találtam hasonlóan összeszedettet.

Talán letörölte valaki ezt az oldalt vagy átköltöztették más néven?


Ezt szeretném megtudni. Kb 5-6 évvel ezelőtt kezdtem belőle jegyzetelni, viszont nem jutottam a végére amiatt, hogy egyik napról a másikra eltűnt.


Valami ötlet rá?



#angol nyelvtanulás #Angol okosító
2020. máj. 15. 16:06
 1/1 zizy96 válasza:

Szia!

Én ismertem ezt az oldalt és én is nagyon szerettem. Bár már régen használtam és fogalmam sincs mióta nem elérhető. :( Engem is érdekelne, hogy törölték-e vagy másik oldalra költöztették-e volna esetleg.

2020. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!