Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Járnátok nyelvórára, korrepetá...

Járnátok nyelvórára, korrepetálásra egy tanári végzettséggel és tapasztalattal nem rendelkező egyetemistához? Vagy aki tanít/korrepeteál az hogyan kezdte?

Figyelt kérdés
Nyelvszakos egyetemista vagyok és értelemszerűen van nyelvvizsgám is, de nincsen és nem is lesz tanári végzettségem, soha nem tanítottam még nyelvet senkinek és semmi tapasztalatom nincsen ebben. Viszont mindenki ezt ajánlja, hogy ez a legkézenfekvőbb munka, rugalmas és ebből lehet pénzt keresni, valamennyire még kapcsolódik is a tanulmányaimhoz. Az igaz, hogy diákmunkám és szakmai gyakorlatom a büdös életemben nem lesz, szóval kb. ez marad. Viszont valahogyan nem tudom elképzelni, hogy mégis hogyan tudnék tanítani (most házit megoldani, elmagyarázni ezt-azt stb. nyilván menne, de konkrétan tanítani nem valószínű, nincs is hozzá semmi anyagom, se semmi). Plusz nem is annyira értem, hogy mégis ki jelentkezne így hozzám, mikor van ezerféle tanfolyam, magántanárok stb.
2020. jún. 1. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Tudod milyen sokan csinálják?

Jól lehet vele keresni


A lényeg a türelem.

Megkérdezed mire akar tanulni?

Külföldi munka érettségi stb, és arra készítés fel.


Rengeteg érettségizett diák vállal általános iskolás gyerekeket.

Nyilván ne mond meg, hogy most kezded.

Mehet online is.

2020. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Jaa, csak példának mondom, itt ahol lakók tudod mennyi ideig kerestem egy nyelvtanárt?
2020. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha általános iskolásnak kellene korrepetáló, akkor igen.

Ha nyelvvizsgára készülnék, akkor nem. Ott jóval nagyobb a tét.

2020. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!