Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angolon kívűl melyik...

Az angolon kívűl melyik nyelvet a legérdemesebb most tanulni?

Figyelt kérdés

Még az angolt se beszélem folyékonyan ősztől kezdve szeretnék magán tanárhoz járni és pár éven belül megtanulni, de ezen kívűl még mindenkép meg szeretnék még egy nyelvet tanulni legaláb is belekezdeni mindenkép.

A kérdésem az lenne melyik nyelveket "érdemes" megtanulni?Most a japánt néztem ki magamnak de mennyire lenne használható nyelv?


2010. aug. 2. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a japannak nem sok ertelme lenne, hacsak nem szeretnel kikoltozni Japanba. Gondolkozz el hogy hogy es hol kepzelned el a jovodet es az alapjan valassz.En egy europai nyelvet javasolnek, nemet, francia, esetleg spanyol, de ha Magyarorszagon szeretnel elni, akkor szerintem az angol is boven eleg.
2010. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Német vagy francia nyelvet lenne érdemes!:)
2010. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
német vagy spanyol. de ha degeszre akarod keresni magad tolmácsként -> orosz
2010. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Hogy hol képzelem el a jövőmet? Fogalmam sincs őszintén szólva...De szivesen kiköltöznék egyszer az USA-ba vagy Japánba is akár...Nem tudom Európában nincs olyan ország ahova szivesen kimennék...akkor már vagy maradék Magyarországon vagy az előbb írt 2 ország.


Akkor úgy kérdezem itt MO-n tolmácsként melyik nyelveket érdmes tanulni? Az orosszal miért lehetne olyan sokat keresni?Épp azért mert kevesen tanulják?


Tehát akkor nem mennék ki Európa másik országába ahova egyszer elmennék az az USA vagy Japán vagy maradnék.

2010. aug. 2. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Idegenként nehezebb helyzeted lenne Japánban (mármint sokkal távolibb/kirekesztőbb kultúra).


Marad az USA.

vagyis spanyol :))))

2010. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 3. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor most elmennél vagy kimennél? Mert nem mindegy...
2010. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!