Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt ma valaki ECL B2 angolon...

Volt ma valaki ECL B2 angolon (közép)? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én voltam.:) nekem a magnó szerintem nem lesz valami jó, de a többi jól sikerült.:)
2011. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jaj, magnót ne is mondd.A Rooseveltes szövegnél azthittem nem lehet rosszabb. :D

Mondjuk én az írásbelitől nagyon betojtam, mert én levélre számítottam, nem esszére. :DDDD

Szóbelin mitkaptál?

2011. ápr. 16. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
lakás meg vásárlás.:) nekem az írásbeli jó volt, bár szóbelibe beszltük ezt csak meg(még itthon tanárral szerdán)... :) nekem írásbelin nyert ügyem volt. szóbelin is, csak az a magnó.... elhadarták az egészet, meg összevissza beszéltek... =/
2011. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Írásbeli nekemis meglesz, mert az első ijedtség után összekaptam magam, de szóbelitől félek, hogy a magnó nagyon lehúzza, mert kb végigtippeltem az egészet. :DDD
2011. ápr. 16. 17:11
 5/13 anonim válasza:

én is voltam.

hát nagyon remélem hogy a szóbelimre jó százalékot kapok...mert valamivel fel kell tornázni ezt a magnót. Nekem amúgy nehezebb volt a másik magnó amikor a mondatokat kellett behelyettesíteni. És tényleg eléggé össze-vissza beszéltek -.-

2011. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én amit hallottam beirtam bekarikáztam, amit meg nem értettem a másodiknál egynél nem irtam semmit, az elsőnál meg tipp.:D
2011. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
bocsi. :D amikor a mondatokat kellett befejezni
2011. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
segáz. értjük mi.:D én amúgy nagyon lefáradtam... már csak az idegesség miaatt is.
2011. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
és ti hol vizsgáztatok?? Én Egerben.
2011. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tokaj.:)
2011. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!