Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet nyelvet váltani gimnáziu...

Lehet nyelvet váltani gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Most voltam 9.-es, és németre mentem, mint 2.nyelv. Viszont így 1 év után nem annyira tetszik, és a tanár se túl segítőkész, lényegében utáltam spanyolon ülni már, moat az online oktatás időszaka is borzalom volt, kiölődött belőlem a tanulási vágy, mi eredetileg volt. Szeretnék átmenni ezért spanyolra, aminek a tanára nagyon jófej, csak pozitív véleményekkel vannak róla a diákjai, sokkal gyerekközelibb, az egész nyelvet megszeretteti még a leglustább diákkal is, ezért szeretnék én is inkább átmenni. Van erre lehetőség gimiben, hogy 10. ben már spanyolra járhassak?

2020. júl. 21. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem utáltam németen ülni már* elírtam
2020. júl. 21. 15:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és könnyen veszem a nyelveket, szerintem fel tudnék zárkózni, és kedvem is van a spanyolhoz, szóval szerintem menne
2020. júl. 21. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Iskolánként változó a mód, de ált. van lehetőség. Megbeszéled mind2 tanárral, igazgatónak írsz egy kérvényt, esetleg az új nyelvből iratnak egy szintfelmérőt.
2020. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
De ne azt írd a kérvényben, hogy az egyik tanár gáz, a másik meg jófej :)
2020. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Németből nem sokat haladtunk, ezért gondolom hogy a spanyol is ugyanilyen ütemben mehetett, es akkor talán meg tudom írni a szintfelmérőt, kicsit tudok spanyolul, önszorgalomból, a kérdés az az, hogy így július kozepén még be lehet e ezt jelenteni
2020. júl. 21. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem be. Egyetlen gond lehet, ha miattad megszűnne a németes csoport, a létszám miatt.
2020. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Hát ezt szerintem a tanárokkal beszéld meg, ne itt érvelj a váltás mellett, mert semmi értelme.
2020. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!