Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú angol nyelvvizsga...

Középfokú angol nyelvvizsga tapasztalatok? Kinek mi a tapasztala, melyik a legegyszerűbb úgymond?

Figyelt kérdés
Pl ahol nincs háttérzaj a magnónál, az írásbeli meg ténylegesen középfok.

2020. aug. 2. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Origó a legkönnyebb. Épphogy alapfokú nyelvtudással megcsináltam a középfokot.
2020. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

Én erős alapfokú nyelvtudással 2-szer elhasaltam az Origó-n, középfokon. 40-50% közötti eredményeim lettek.

Ezután elsőre sikerült a BME középfok: szóbeli 67% lett, írásbeli meg 84%. Úgyhogy nekem az a legkönnyebb nyelvvizsga.

Állítólag az Origón úgy pontoznak, hogy minden hibás válasz -1 pont, míg a BME-n 0.

A többi nálam szóba se jöhetett, mivel azokon nem lehet szótárt használni, én meg mást se csináltam, mint egész idő alatt szótáraztam.

2020. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Elég baj, hogy lehet nyelvvizsgán szótárt használni. Ennyi erővel az egy angol tudás, hogy ha valamit mondani akarsz, beírod a Google fordítóba, és így beszélgetsz egy üzleti tárgyaláson is...

Vicc..

2020. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is az Origót csináltam meg,de nekem az írásbeli épp hogy meglett,engem nem érdekel hogy nemzetközileg nem fogadják el az a lényeg nekem hogy megkapjam a diplomát,majd ha szükségem lesz rá akkor használni fogom a nyelvet.Egyetemre járok és ott 1 héten 2-szer van angol és bejárok azért tanulni de már nem izgulok a nyelven.Én mindig az életben ha volt több lehetőség és minddel ugyan az volt a célom akkor a könnyebbet választottam,nem fogom magamnak megbonyolítani a dolgokat
2022. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!