Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek el tanulni...

Hogyan kezdjek el tanulni németül?

Figyelt kérdés

Semmit sem tudok, mert még sosem tanultam de el szeretném kezdeni tanulni a német nyelvet. Suliban nincs rá lehetőség. Otthon hogyan tudnám elkezdeni tanulni? Később elmegyek egy tanárhoz mindenképp de amíg nem kezdődik a suli, miket csináljak, miket tanuljak?

Válaszokat előre is köszönöm.

17/f 😃



2020. aug. 13. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
megtanuloknemetul pont hu oldalon kezdtem tanulni 3 hónapja. Én se tudtam semmit :D de én bírom a pasit és az anyagok is jók és jó sokáig ingyenes is.
2020. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Duolingo vagy Babbel
2020. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha kérdésed van írj, szívesen segítek
2020. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz németül TV-t/ filmeket, olyat amilyet ismersz magyarul. Eleinte nem fogsz semmit érteni, de egyre jobb lesz :)
2020. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyedül elkezdeni egy nyelvet tanulni nem biztos, hogy eredményes lesz. Legalább heti egyszer nyelvtanárral kellene konzultálnod, aki ellenőrizné a fejlődésedet, segítene elmagyarázni, amit nem értesz, és kijavítaná az esetleges tévesztéseidet.
2020. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kenorcsi ***** válasza:
A YouTube is jo megoldas. Német kezdőknek.
2020. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kenorcsi ***** válasza:
Igazabol eloszor az abc -vel legyel tisztaba, hogy a betuket hogyan kell kiejteni. Ezeket gyakorolni kell. Majd egyszerű nemet szoveget probalj keresni es olvasgatni. Sajnos nagyon sok a Dialekt a nemetben, nem ugy beszelik a Hochdeutsch-ot, mint ahogyan azt tanuljuk. Fontos a német szöveg hallgatàsa, olvasás, írás.
2020. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fomlang ***** válasza:
Már az elején hasznos lenne egy jó némettanár segítségét igénybevenni. Később már önállóan is folytathadnád a tanulást, de az alapokat mindenképp szakmailag helyesen kellene lefektetni, hogy később legyen mire visszatekintened.
2020. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!