Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges a kettő egyszerre?

Lehetséges a kettő egyszerre?

Figyelt kérdés
Ha duolingoval angolul tanulok es szeretnék nekikezdeni németül is tanulni de az csak angolul érhető el akkor ha rámegyek kiírja hogy csak akkor kezdhetem el ha tudok angolul és angolra állítja a alap nyelvet ezután még fogok tudni angolt tanulni magyarul vagy már nem?

2020. aug. 19. 21:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Igen, fogsz tudni régebben én is ezt csináltam. Amikor a németben vagy benn ott mindent angolul fog írni. De amikor átlépsz az angolba ott minden magyarul. (: (mármint a feladatokat nem hanem csak azokat amiket eddig pl. témakörök stb.)
2020. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Fogsz tudni, nyugi. Van a sarokban egy zászló, arra nyomj rá, ha váltanál és akkor ott lenyílik egy fül a többi nyelven (jelen esetben a magyarul tanult angollal).
2020. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, fogsz tudni
2020. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!