Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet nyelvvizsgam ha utálom...

Lehet nyelvvizsgam ha utálom a nyelvtanulást?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Mi az összefüggés?
2020. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen. Olvass híreket vagy akármi mást, nézz videókat vagy filmeket amik érdekelnek. Ezekkel is lehet fejlődni, mégsem hagyományos tanulás. Emellett be kell gyakorolni a nyelvvizsgákra a típusfeladatokat. Ha ezeket csinálod rendesen, akkor jóval kevesebb időt kell abba fektetni hogy szavakat/nyelvtant tanulsz. Persze a befektetett energiát azt nem lehet megúszni.
2020. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2020. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Változtatni kell a hozzáállásodon. Ezt elérheted azzal, hogy gyakorlod a nyelvet, és a téged érdeklő témákat hozd össze a nyelvvel.
2020. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

A nyelvet utàlod vagy magát ahogyan tanulod?


Az elsőre azt javaslom keress más nyelvet a másodikra pedig azt, hogy a módszereden változtass.

2020. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 12 évig gyűlöltem az angolt, nem értettem semmit, nem tanultunk semmit. Aztán kiballagtam, és eldöntöttem, hogy elkezdek magamtól megtanulni egy nyelvet. Már egész jól haladok, szóval ez jó motiváció, így már nem akkora teher, mint iskolában, hogy ha nem tudom egyes, meg ordítàs, meg égés az osztály előtt.

Embereld meg magadat, ülj le minden nap, és tanulj.

2020. szept. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!