Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol előrehozott érettségi...

Az angol előrehozott érettségin hány %-ot érdemes elérni nagyjából, hogy értelme is legyen az egésznek? 80-90? Vagy még több?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Törekedj a legjobbra a tudásod szerint. Mêsz egyetemre?
2020. okt. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent számodra, hogy értelme legyen az egésznek?


25%-tól meg van a kettes. Egy középszintű 80+ %-os eredmény jeles. Emelt szinten 60+ % eredmény középfokú nyelvvizsgával egyenértékű.

2020. okt. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha az elért eredményednél többet szerettél volna, akkor „rendes“ érettségikor újra megcsinálhatod, de akkor a 2. eredmény lesz figyelmbe véve, akkor is, ha az1. jobb lett.
2020. okt. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, arra gondolsz, hogy papiron erjen annyit, hogy valamit tudsz sz adott nyelven mekegni?
2020. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok, megyek majd egyetemre ha úgy sikerül. Jogra szeretnék legfőképp, valamely vidéki egyetemre. Az angol érettségi az középszintű lesz, készülök is rá rendesen, majdnem mindennap. Ennek tudatában kalkulálnék nagyjából, hogy mennyi az a % kb., amennyit el kellene érni a cél érdekében.
2020. okt. 10. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha végzős vagy akkor nem előrehozott
2020. okt. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De az, mert tavasszal eltörölték az előrehozott érettségiket, akkor mentem volna én is. 22-én pótolják az angolt.
2020. okt. 11. 01:12
 8/8 anonim válasza:
Min 95%
2020. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!