Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexamen mi volt a story-tel...

Euroexamen mi volt a story-telling témátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok nagyon, a könyvük alapján inkább kicsit ilyen humorosabb, szokatlan képregényeket tudok elképzelni.

2020. nov. 11. 20:35
 1/2 anonim válasza:

Szia, kicsit későn látom a kérdést de azért válaszolok hátha ég valakinke jól jöhet. Nekem egy olyan képregény volt ami arról szólt, hogy egy család elment nyaralni. Nagyon sokat voltak a strandon, a gyerekek játszottak, az anyuka meg le akart barnulni, folyton napozott. Következő reggelre rosszul lett, valószínűleg napszúrást kapott így ő a hotelben maradt amíg a család többi tagja element különféle programokra. Azokon sok képet csináltak amit utána mind megmutattak az anyukának.


Kettesével van ugye a szóbeli, tehát a párom sztoriját is láttam. Az övé az volt hogy egy fiú és egy lány elmentek moziba. Több probléma is volt, pl mögöttük hangoskodtak, hangosan rágcsáltal, előttük ülő embertől alig láttak valamit, ilyesmik. Így végül kimentek a film közepén, vettek a boltan egy DVD-t , hazamentek és otthon megnézték nyugalomban.


Szerintem a storytelling témákhoz nem kell annyira durva szintű szókincs a lényeg, hogy folyamatosan beszélj.Remélem segítettem.

2021. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia

Szerencsére már én is sikeresen túl vagyok rajta, de köszi hogy megosztottad!

Hátha már is kíváncsi lesz még rá, én is leírom miket kaptunk:)

Az egyik történet egy lányról szólt, aki nagyon sokat tanult egy tesztre és elaludt az asztalánál, majd másnap reggel késve érkezett. A dolgozat után behívták őt és a barátnőjét a tanáriba, mert szerintem ugyanazokat a válaszokat írták. A tanár feltett egy utolsó mentőkérdést, de nem tudták a választ.

A másik egy fiúról szólt, aki 100km-t tervezett futni egy versenyen, de napszúrást kapott, majd fellocsolták, de nem igazán tudta, mi van vele. Mikor jobban lett, tovább futott és kapott egy banánt, ami miatt sikeresen lefutotta a távot. A végén felhívott valakit, azt a részt nem igazán értettem, miért és mesélt a banánról. Azt hiszem az utolsó képen pedig egy képet akasztott ki magáról.

Szerintem egyiket se volt könnyű megérteni, de mindketten átmentünk:D

Ha valaki még gondolja, nyugodtan leírhatja a sajátját:)

2021. márc. 18. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!