Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Language Cert B2 nyelvvizsga?

Language Cert B2 nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem, de most láttam róla az elég negatív véleményeket. A Pesten lévő vizsgahelyen csinálnám, de most kb. úgy érzem, hogy inkább visszavonom a jelentkezést :(

A probléma az, hogy a többi nyelvvizsga elég nehéznek tűnik... Tudnátok segíteni, mit ajánlotok, mit csináljak, hol csináljam?



2021. jan. 4. 00:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Közben átjelentkeztem inkább az ECL-re, annak a felépítése is talán jobb nekem. Mármint a feladattípusok. Ja, és ott van próbavizsga, ha már befizettem az összeget :)

2021. jan. 5. 00:25
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez a próbavizsga olyan mintha a szerencsejáték zrt weboldalán veszek próbaszelvényeket? Azokon mindig 5-6, akár 20 ezret nyerek, rendesen amiért fizettem meg 300ftot 😂
2021. jan. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez a próbavizsga olyan, ami megmutatja hogy milyen feladattípusok lesznek a vizsgán. És a szerencsejátékot nem is lehet párhuzamba hozni a nyelvvizsgával, mert ezt vagy tudod vagy nem :)

Amúgy tipikus magyar, kapsz egy plusz lehetőséget, konkrétan ingyen (feltéve hogy sikerül a vizsga), de ebben is csak a rosszat látod.

2021. jan. 5. 09:11
 14/17 A kérdező kommentje:
Vagyis a rosszat képzeled bele...
2021. jan. 5. 09:11
 15/17 anonim ***** válasza:
A languagecert oldalán van sok feladat ami ugyan olyan mint ami a vizsgán van. És youtubon is van egy pár videójuk (tippek, videó szóbeli vizsgáról) De ez már mindegy neked ugye.
2021. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Van párhuzam a szerencsejátékos próbaszelvények között.

Méghozzá az, hogy a próbavizsga könnyebb, hamis önbizalmat ad és a vizsgán majd elbuksz ezáltal több pénzt fogsz kiadni. Jó stratégia!


Ha meg tudod akkor meg mindegy hol teszed le a nyelvvizsgát. A languagecert vagy ecl, mindegy, egyiken se kéne megbukni ha tudod.

2021. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A kérdésemre már megkaptam a választ, te meg csak kötekedni jöttél ide. Az ilyen emberekre jellemző, hogy csak nekik lehet igazuk, és az a legfontosabb hogy egy random internetes oldalon anonimként legyen igazuk mindenkivel szemben. Nekem viszont van életem, úgyhogy nem is pazarlok erre több időt, gondold ahogy akarod :)
2021. jan. 5. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!