Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angol nyelvvizsgát...

Felsőfokú angol nyelvvizsgát akarok megcsináli.. tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Hol csináljam meg? Nyár elején tervezem!

2021. jan. 11. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Külföldön is elfogadjàk-e vagy elèg csak itt Magyarorszàgon? Egynyelvű legyen vagy kétnyelvű? Mi az erősséged?
2021. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak itt Magyarországon, csak angol! Megértem az angolt ha hallom vagy olvasom bés én is tudok beszélni és írni is.
2021. jan. 11. 23:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom neked, hogy nézz szét a különböző nyelvvizsga központok oldalain. Ott fel vannak töltve minta feladatsorok a felsőfokúhoz és le van írva hogy például mikor lehet szótárt használni meg ilyenek. Ha kitöltöd őket akkor érzed hogy melyik az amelyik jobban megy és melyik az amelyik kevésbé. Én origót csináltam az kétnyelvű volt,szóval erről a fajtáról tudok részletesebben írni.
2021. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is pont az origót terveztem! Megcsinálom amit mondtál, nem is tudtam, hogy van ilyen. Köszönöm, hogy segítesz! :)
2021. jan. 12. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ECL-t csináltam,az egynyelvű és használható szótár az esszé résznél. Kevés a feladattípus és azok is jól begyakorolhatóak, vannak jó könyvek hozzá.
2021. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
utolsó- milyen könyvet ajánlasz ehhez a vizsgatípushoz? szóbeli is van?
2021. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van saját könyvük minta tesztekkel, a weboldalukon meg lehet találni őket.:)

Szóbeli is van, ott két listening feladat és egy beszélgetés, témáról és képről, páros vizsga,tehát másik vizsgázóval beszélsz,nem a tanárral.

2021. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha újra érettségiznék angol nyelvből emelten, az közép szintű vagy felsőfokú nyelvvizsgaként felelne meg?
2021. jan. 16. 01:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt érettségi középfokú nyelvvizsgaként felel meg én úgy tudom
2021. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Ixam is nagyon jó, számítógépen lehet kitölteni, így fogalmazásnál látod hány szónál tartasz. Teljesen korrektek voltak, elsőre meglett. És 6 nap alatt van eredmény, nem kell hetekig izgulni.
2021. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!