Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Általános iskolában hanyadiktó...

Általános iskolában hanyadiktól tanulnak angolt a gyerekek?

Figyelt kérdés
Sajnos elfelejtettem mióta tanulok angolt és a bizonyítványomban alsó tagozat résznél nem szerepelnek tantárgyak. Azt hittem első óta de talán felső valamikortól, mert alsóban valami tánc volt helyette azt hiszem és utána váltotta fel az angol óra. 2004-ben voltam elsős ha ez mond valamit. :)

2021. jan. 22. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Iskolától függ. Én elsőtől tanultam, a legjobb barátnőm harmadiktól. (Mi is 2004ben kezdtunk)

Amúgy miért fontos?

2021. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 4. osztálytól kötelező, de sok iskolában már előtte is van. Esetleg nézd meg az iskolád pedagógiai programjában a helyi tantervet.
2021. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.nem fontos igazán csak jó lenne tudni ha valamikor az életben kérdeznék, hogy mióta tanulsz angolt :D.meg zavar a tudat, hogy nem emlékszek erre.

2.Köszönöm.:)

2021. jan. 22. 20:29
 4/7 A kérdező kommentje:
2.sajnos nem találtam ilyesmit, oldalon nem sok van,és máshol se akadtam rá :(
2021. jan. 22. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
mondjuk nem tudom, hogy mi változott a 4 év alatt, mert én 2008-ban voltam elsős, de először elsőben tanultam nyelvet, aztán elköltöztünk és ott csak negyediktől volt.
2021. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Iskola függő. Nálunk már 1. osztályban tanítják
2021. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 1. osztálytól tanultam:)
2021. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!