Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen módszerrel tanultok...

Milyen módszerrel tanultok nyelvet? És melyiket találtátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a tanulás módszerével. Szerintem hatásosabb, mint a ráolvasás vagy a gyógyfőzet.
2021. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én olyasmikre gondoltam mint pl :ELO, ROSETTA STONE, TAXUS LEARNING, RELAXA ANGOL, BRAIN TURBO, KREATIV (GAÁL OTTÓS)Stb...
2021. jan. 31. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam ezeket amiket írtál (nem is hallottam még róluk :D). Angolból mindig is jó voltam a suliban, azt csak ott tanultam, illetve akkor kezdtem el jobban fejleszteni magam, mikor el akartam olvasni egy könyvet, amit nem fordítottak le magyarra. Úgyhogy nekiálltam angolul. Először szinte semmit sem értettem belőle, konkrétan minden harmadik szót kiszótáraztam, de egy idő után megjegyeztem a szavakat, és jobban ment. Utána elolvastam még pár regényt angolul, azóta meg konkrétan szinte mindent megértek ezen a nyelven, nem okoz gondot a használata.
2021. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Angolt suliban tanultam, azon kívül nem használtam semmi segédeszközt, most C1-C2 közötti szinten vagyok, és anglisztikát tanulok.


Németet tanulok most, iskolában is volt, de sajnos nem ragadt meg. Egy ismerős korrepetál, amellett Quizletet és Duolingot használok.

2021. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Duolingo az a rosettá-hoz hasonlít ha jól gondolom
2021. jan. 31. 14:26
 6/7 A kérdező kommentje:
3/5 ÉN is javarészt szótárazok egy nehezebb szövegben de akad hogy teljesen ismeretlen szavakat felismerek, és olyan is van hogy minden szót tudok de mégsem áll össze teljes érthető mondattá.
2021. jan. 31. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért kell tanulni, végigmenni a mondatelemzésen addig, míg rá nem jössz az ízére.
2021. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!