Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ECL nyelvvizsgánál mennyi...

Valaki : kérdése:

Az ECL nyelvvizsgánál mennyi idő alatt lett meg a bizitek?

Figyelt kérdés

Tudom, írják, hogy 30 nappal az eredmény után, de van rá esély, hogy egy héttel korábban a kezemben lesz a bizi, ha meglesz? Vagy ezt a 30-30 napit kicentizik?

Illetve nem ez volt az egyetlen cég, amit nézegettem. Emellett döntöttem, itt ugyan nem írják a hallott szövegnél a "jegyzetkészítés" feladatot, de sok helyen írták. Nem világos, ez mit jelent?



2021. febr. 1. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem, hogy a vizsga után 1 hónappal volt meg az eredményem és 2 hónappal később kaptam meg a bizonyítványt. Azt hiszem azért, mert ott egy pár napig vagy hétig még lehet kérni felülvizsgálatot.
2021. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 27 nap volt mire meg lett az eredmény és 30 nap mire küldték a bizit.
2021. febr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És nincs lehetőség sürgetni? Pénzért persze.

Nekem úgy van, hogy 53 nap telik el a vizsga és aközött a dátum között, mire nekem kellene. Lehetetlen, hogy meglegyen?

2021. febr. 3. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem tudom, írj az ECL vizsgaközpontnak, hátha! De ha átmész, szerintem lehet igényelni egy papírt ami bizonyítja hogy meg van a vizsgád amíg meg nem lesz a vízi.
2021. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* bizi
2021. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!