Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelv tetszik jobban?

Melyik nyelv tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 15:57
A kérdező szavazást indított:
Francia
Spanyol
60 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindkettő nyelv tetszik!
2021. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is nehéz döntenem, mert szintúgy mindkettő tetszik. Ha lenne olasz, azt jelöltem volna, azt is tanulom jelenleg :)
2021. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a spanyol a szívem csücske, de a franciával sincs problémám, viszont a katalánt jobban szeretem:D
2021. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
A francia nehezebb.
2021. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az utolsó válaszoló mindkét nyelvet felsőfokon beszéli és nagyon sok összehasonlítási alappal rendelkezik...

Egyébként, azon kívül, hogy irreleváns a válasz a kérdésre, két nyelv nehézségét igen nehéz összemérni és ráadásul egyéntől is függ (azaz nincs semmi értelme ilyen állításokat tenni).

2021. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a francia a nagy szerelmem, a spanyol nekem valamiért túl nyálas :D
2021. febr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én franciát tanulok így az 😁
2021. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szimpatikusabb a francia.

Először középiskolában tanultam (inkább úgy mondanám hogy próbálták tanítani), aztán huszonévesen megint belekaptam egy tanfolyamba, de rájöttem, hogy annyi nyelvérzékem van, hogy .....semmi.

Ettől függetlenül nagyon tetszik.

2021. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!