Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanultatok meg angolul?

Hogy tanultatok meg angolul?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól, akik teljesen kezdő szintről eljutottak középfokig (B2) vagy felsőfokig (C1) többnyire önállóan, tanári segítség nélkül vagy kevés tanári segítséggel, és iskolai keretek között sosem tanulták az angolt!


Igazából könyvekre, kurzusokra, vagy különféle módszerekre lennék kíváncsi, tehát egyfajta bevált módszerek érdekelnének, ami biztosan működik, és ha azt normálisan csinálom, akkor elérhetem a középfokot majd egy felsőfokot egy adott időn belül.


Köszönöm.


2021. febr. 13. 14:32
 1/3 anonim válasza:
100%

Meg kell tanulni egy csomó szót, feliratos filmeket videókat kell nézni, átrágni magad a nyelvtanon, használni a tanultakat...ennyi a titka neki.


Én németül eljutottam középfokig, egy év németországi munkavállalás után nevetve mentem át a felsőfokún, pedig nem készültem rá semmit.

2021. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor kisseb voltam anyámék átállították a filmeket angolra, és rengeteg filmet megnéztem, nagyjából így tanultam meg angolul.
2021. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
50%
1000 kérdés 1000 válasz (felsőfok) és tanuld meg az összes választ, nekem így sikerült
2021. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!