Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanultok/tanult...

Milyen nyelvet tanultok/tanultatok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ANGOL nyelvet tanulom 30 éve folyamatosan. Megvolt a felsőfok a diploma miatt, ma a munkám miatt napi szinten használom.


NÉMET nyelvet tanulom 25 éve. Sokat kínlódtam, de meglett a felsőfok. Egy ideig Hamburgban éltem, ott megszerettem.


OLASZ nyelvet 12 éve, hála egy olasz lánnyal való kapcsolatnak. A mai napig együtt vagyunk - így az olasz maradt napi szinten. Itthon ezt használjuk.


HOLLAND nyelvet 5 éve, mióta kiköltöztünk. először kevertem a némettel, de hamar kitisztult.


FRANCIA nyelvet 2 éve, mert szeretnénk Franciaország észak-keleti részére költözni.


Nyelvekbe megéri időt és energiát fektetni. Megtérül! :)

2021. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11-es

Hát te aztán nem unatkoztál az fix :D

2021. márc. 11. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!