Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelvtanuláshoz könyvek?

Spanyol nyelvtanuláshoz könyvek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretnék spanyolt tanulni,egyenlőre itthon önerőből. Ehhez szeretném a segítségeteket kérni. Tudnátok nekem ajánlani kezdő spanyol nyelvkönyveket ,sorozatokat, oldalokat, alkalmazásokat ?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2021. márc. 4. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Pons tankönyvcsalád könyveit ajánlom, szerintem nagyon jók (Colores-t kerüld el amilyen messzire csak tudod, tele van pontatlanságokkal és hibákkal). Alkalmazásokból a Bluebird és Beelinguapp-t ajánlom. Tanító jellegű youtube videósok közül Spanish with Vicente valamint Why not Spanish csatornákat ajánlom. Ha egyéb specifikusabb kérdésed van írj nyugodtan, autodidakta módon tanultam meg a nyelvet, ma már folyékonyan beszélem.
2021. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Nyelvtanhoz correcto, László Sándor:Grámática fácil+ az előzővel teljesen egyetértek (mindenhol a colorest nyomatják de azok akik komolyabb szinten oktatnak spanyolt inkább kerülik)
2021. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszaitokat!🥰Mindkettőtöknek ment a zöld kéz :)
2021. márc. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!