Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek érdemes tőle...

Szerintetek érdemes tőle kiejtést tanulni? Jól beszél angolul?

Figyelt kérdés

Amerikai akcentust kerestem, és ő tűnik az egyik legjobbnak. Csak jobban beszél szerintem angolul, mint a tanárom.


[link]



2021. márc. 10. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Rachel valóban az egyik legjobb, csak ajánlani tudom. Nagy hangsúlyt fektet a vowel reduction-re is, ami nagyban hozzájárul az idegen akcentus csökkentéséhez.
2021. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen ambícióid vannak, a Sesame Street szól a buta bevándorlóknak, kiejtést tanulni.
2021. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nem hiaba van 33.8 millio elofizetoje. Nagyon szep a kiejtese, erthetoen magyaraz.

Viszont: “my mom and me” helyett “my mom and I”.

2021. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3: “my mom and me” helyett “my mom and I”.

Hol mondott ilyet?

2021. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudja a saját anyanyelvét? Szóljunk akkor neki! Valaki már megint jobban tudja.
2021. márc. 11. 12:49
 6/8 GretaThunberg ***** válasza:
Rettenet. Itt van az igazi: [link]
2021. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Mi ez a förtelmes brit akcentus? Még ő is annyira koncentrál, hogy helyesen beszéljen, talán még a seggét is összeszorítja.

2021. márc. 11. 22:44
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

4: Én egyetlen helyen találtam "my mom and me"-t: az egyik videó leírásában, ott viszont "with my mom and me" szerepelt, ami nemhogy hibás, hanem kifejezetten csak így helyes, hiszen a with után tárgyeset kell – ezért van me, nem pedig I.

Ilyen az, amikor egy nyelvtannáci (aki ráadásul előfizetőnek nevezi a feliratkozókat) nem látja a fától az erdőt…

2021. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!