Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul tanuljak meg inkább,va...

Angolul tanuljak meg inkább,vagy olaszul és latinul?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat szenvedtem/szenvedek az angolall,miközben semmit sem tudok nagyjából. Nem is érdekel a nyelv,sokszor hányingerem is van már tőle.

Viszont nagyon szívesen tanulnék olaszul és latinul,azért mert orvos szeretnék majd lenni és Olaszországban élnék.


Tehát melyik legyen?



2020. nov. 22. 09:54
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
87%
Akkor olasz és latin! Es mellette ne hanyagold teljesen az angolt,kicsit foglalkozz vele minden nap, mert az is hasznos és kellhet majd, de feküdj rá az olaszra. A sikerélmény mellett könnyebb lesz az angol is talán.
2020. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Egyébként azt terveztem,hogy ha megvan az olasz és a latin,akkor újra próbálkozok az angollal.

Tudom,az angol fontos nyelv,meg világnyelv stb.,de ha egyszerűen nem megy és már hányingrem van tőle,akkor nem kell erőltetni.

2020. nov. 22. 10:19
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Kérdés, hogy pont az angollal kapcsolatban van zsigeri ellenérzésed, vagy más tanulnivalóval is, mert attól most el is tekintve, hogy egy orvosi egyetemen mennyit kell tanulni olyant, amit nem szeretsz, az olasz és a latin is jóval bonyolultabb lesz, mint az angol.
2020. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Én nem orvosnak tanulok, hanem közgazdásznak, ezért nem ismerem az egészségügyet, de az én benyomásom alapján, ha tovább akarsz tanulni, és az iskolai anyagon kívül tovább képeznéd magad, egy erős B2-es C1-es angolra olyan szükséged lesz, mint a levegőre.
2020. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy az olasz tök folyékonyan menne...mindendki MÁS,Jancsinak az angol megy a legkönyebbben,mint az orosz,Juliskának a kínai jobban megy,mint az angol,Pistának az angol jobban megy,mint a spanyol,nekem meg lehet,hogy az olasz és a latin jobban menne,mint az angol.

Mert mások vagyunk.


Egyébként már legbelül is elengedtem ezt a nyelvet.

Egyszerűen egy piti szöveget nem tudok angolul felfogni és csak óvodas mondatokat tudok😢.

Szóval én nem tudom...

2020. nov. 22. 17:26
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát, az olaszt nem vágom, de a latinnal ismerkedtem egy ideig, ha egy piti angol mondat értelmezésével bajod van, kb hatvanszor annyi bajod lesz egy latin mondattal.
2020. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha latint tanulsz, valamivel konnyebb lesz az olasz, ez tapasztalat. En tamogatom ezt.
2020. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi elvégzéséhez kötelező az angol nyelvvizsga.
2020. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Orvoshoz kell angol nyelvvizsga
2020. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Elég jó eséllyel diszes lehetsz. Járj utána, hátha kaphatsz legalább valami könnyítést a nyelvvizsgán.
2020. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!