Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit módosítanál ezen a listán?

Mit módosítanál ezen a listán?

Figyelt kérdés

Lista: Leghasznosabb európai nyelvek

Nekem ilyen lett a listám:


1. Angol 🇬🇧

2. Német 🇩🇪

3. Orosz 🇷🇺

4. Francia 🇫🇷

5. Olasz 🇮🇹

6. Spanyol 🏳️‍🌈



2021. márc. 29. 18:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

nem tagadom, hogy Spanyolország híres arról, hogy nyitott és elfogadó az lgbtq tagjai felé, de attól még nem lehet spanyol zászló helyett azt használni... akár jobban tetszik neked mint a spanyol zászló akár nem, ez nem így működik.

szerintem faszábban néz ki az olasz zászló mint a magyar, mégsem fordítom el a csíkjainkat és használom az olasz zászlót csak azért mert szerintem a függőleges sávok jobban néznek ki ...

ha már mindenhol máshol országkódokat használsz (lehet hogy zászlók, nekem gépen országkódokként látszódnak) akkor legyél már konzisztens és Spanyolországnáll is használd azt.

Megpróbálhatunk veled értelmes eszmecserét folytatni a nyelvek gazdasági / társadalmi jelentőségéről, de nem fogunk komolyan venni ilyen kijelentésekkel és inkozisztenciával... akkor meg annyi a párbeszédnek.

2021. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nekem te ne ne mond meg hogy milyen a spanyol zászló.. majd ha a leghíresebb spanyol ember idejön hozzám ( vagyis Napóleon) hogy használjam azt akkor azt használom
2021. márc. 29. 19:32
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
hogy ment át ez a kérdés és hozzá egy tök értelmesnek és érdekesnek ígérkező vita trollkodásba?
2021. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. felejtsük el
2021. márc. 29. 20:02
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
Te tényleg azt hiszed hogy Napòleon spanyol (volt)?! Mert ha ez komoly akkor nagy baj van. Btw nem mindegy milyen zászlòt használsz csak mert az tetszik. Ajánlom figyelmedbe: [link]
2021. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Zsaklinka01 válasza:
90%
nah ha nem fogadod meg a tanácsainkat minek kérdezel?
2021. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

15-ös

Az csak vicc volt, kár hogy nem esett le

2021. márc. 29. 20:26
 18/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát már bocs de ezután a zászlòs dolog után már bármit kinézek belöled
2021. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A zászlós is az volt
2021. márc. 29. 20:30
 20/23 anonim ***** válasza:

akkor nem csak a zászlóhasználatban de a komoly / vicces hangvétel használatában sem voltál konzisztens.

ne felejtsd el hogy nem látjuk a mimikádat, hangsúlyodat ... alapból jó a humorom de ez ilyen hülyéskedés a neten nagyon nem jön át, pláne ha ilyen vontatottan csinálják... máskor inkbb találd ki hogy hülyéskednél vagy eszmecserét folytatnál

2021. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!