Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit módosítanál ezen a listán?

Mit módosítanál ezen a listán?

Figyelt kérdés

Lista: Leghasznosabb európai nyelvek

Nekem ilyen lett a listám:


1. Angol 🇬🇧

2. Német 🇩🇪

3. Orosz 🇷🇺

4. Francia 🇫🇷

5. Olasz 🇮🇹

6. Spanyol 🏳️‍🌈



2021. márc. 29. 18:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Legalább én jól szórakoztam :D

Onnan nem esett le hogy “majd ha a leghíresebb spanyol ember idejön hozzám ( vagyis Napóleon)”?

2021. márc. 29. 22:17
 22/23 anonim ***** válasza:
Én is jót szórakoztam ezen az alacsony intelligencia szinten, amit a "humorod" képvisel. Egyébként a spanyol fényévekkel fontosabb mint az olasz, akármennyire is próbálod az ellenkezőjét bizonyítani. 20 országban beszélik és több anyanyelvi (tehát, hogy te is értsd nem második vagy harmadik nyelvi) beszélője van mint az angolnak. Ezen kívül, láttam megragadtad Kolumbia lényegét is:D Mintha a drága kicsi országunk pedig nem az alkoholizmusról és a szegényes politikájáról lenne híres, de ha ezt mondom biztosan bekapcsol benned az ősmagyar keresztény ösztön és rögtön fröcskölődéssel sietsz a szeretett hazád megvédésére, ami ugyebár szent és sérthetetlen... Gondolom olyan országokról mint Chile, Costa Rica és hasonlók nem hallottál, amiknek a gazdasága kezdi megelőzni Magyarországét, arról nem beszélve, hogy az Egyesült Államokban is fontos a spanyol nyelv a sok beszélő miatt (meg merném kockáztatni, hogy ott a második legfontosabb nyelv az angol után, leginkább a déli államokban már egy kommunikációs szintű spanyol tudás általában elvárt a munkahelyeken:D).
2021. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ha ez egy invitálás volt a Chilei kartellbe privátban megbeszélhetjük a dolgokat.
2021. márc. 30. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!