Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Osztályozó vizsga németből,...

Osztályozó vizsga németből, 11-12.es anyagból előrehozottan. Valaki valami?

Figyelt kérdés

idén április vége fele osztályozo vizsgazni fogok a 11-12.es anyagbol, mert elorehozottan szeretnek erettsegizni majd.

Viszont a tanarom nem nagyon segit, kulon tanarhoz jarok, de nem vagyok hozzaszokva nagyon, egy honappal elotte SEM szoltak, hogy osztalyozo vizsga lesz.

A szobeli erdekel nagyon hogy ott mit fognak kerdezni, meg az irasbeli.

Irasbelire be kell mennem, szobelire nem, az online lesz. Borzaszto nagyon stresszelek, kicsit elveszettnek erzem magam jeleneg ez ugyben. Orulnek ha valaki tudna segiteni. Koszonom elore is!


2021. márc. 30. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mindenképp tudd meg, ki és milyen anyagból fog vizsgáztatni. Anno mikor én csináltam 11-12 anyagából előrehozottat, akkor tudtam hogy lesz egy nyelvtani teszt, lesz szövegértés stb., a megfelelő szinten.


Egyébként nem kell félned, ha maguk az érettségi feladatsorok mennek, akkor az osztályozó is fog valószínűleg, mivel kb azonos szintig visz el a 12.-es tananyag, mint amilyen az érettségi.

2021. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én angolból mentem osztályozóra pár éve, nekünk érettségi feladatsorokból összeollózott feladatok voltak, és amennyire tudom, a németeseknek is ugyanez volt. Tudom, ezt iskolája válogatja, de ha nem is így van mindenhol, attól még biztos, hogy az osztályozó nem áll messze az érettségi szintjétől és feladataitól.
2021. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!