Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ÖSD nyelvvizsgánál mikor van...

ÖSD nyelvvizsgánál mikor van a szóbeli a vizsgaidőszakon belül?

Figyelt kérdés
Csak az írásbeli napja van megadva, a szóbeli meg attól számítva 1 héten belül lesz a tájékoztató szerint. Ez azt jelenti, hogy mindenkinek ugyanakkor van szóbeli, majd közlik, hogy pontosan melyik nap, vagy lesz több időpont, és mindenki kiválasztja amelyik neki megfelel? Mert ez így elég érdekes, szóbeli előtt pár nappal nem nyöghetem be a munkahelyemen, hogy bocsesz, de nem jövök aznap, betegállomány megintcsak nem játszik, mert a háziorvos elérhetetlen telefonon.

2021. ápr. 22. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az írásbelin közölték. De ez évekkel ezelőtt volt.
2021. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valószínűleg már nem aktuális, de nekem az írásbeli előtt tíz nappal küldték ki a szóbeli időpontját (személyesen intéztem a jelentkezést, és ott az ügyintéző mondta is hogy így lesz).
2021. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!