Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi szükséges ahhoz hogy egy...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Mi szükséges ahhoz hogy egy idegennyelv bekerülhessen oda,ahol nyelvvizsgázni lehet belőle?

Figyelt kérdés
Ezt most csak gondoltam megkérdezem, bár nem tudom 2021.-ben milyen nyelvekből lehet letenni a nyelvvizsgát a német,angol,lengyel,orosz,ukrán,román,oláh cigány,török meg egyéb nyelvekből,pedig szeretném megtudni.

2021. jún. 14. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lovári is, spanyol, francia, olasz, kínai, japán, görög stb... Amit oktatnak hivatalos keretek között arra egész jók lejetnehetnek az esélyek, hogy valahol vizsgázni is lehet.

Talán klingonul nem lehet, de már abban sem vagyok biztos.

Érdemes egyébként a nyelvvizsgával foglalkozó cégek/iskolák honlapjait megnézni.

2021. jún. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

google, beírod hogy ukrán nyelvvizsga 2021, és elolvasod mi van odaírva... elég ritka hogy adott nyelvet nem vizsgáztatnak sehol az országban, nagyon extra esetekben megéri megnézni bécset is, oda egyszerű eljutni.

(amúgy szerintem korai ez még neked, már bocs, de fogalmad sincs róla, hogyan működik az egész, ugye? az idegennyelv nem "bekerül oda" ahol "nyelvvizsgázni lehet", hanem vannak nyelvvizsgaközpontok, ahol megadott nyelvekből letehető egy vizsga, az egységes európai keretrendszer által felállított nehézségi szinteken. nagy nyelveknek gyakran saját nyelvvizsgaközpontjuk és nyelvvizsgájuk is akad, ezeket az anyaország állítja össze és bírálja el, kisebbeknél vagy megelégszel az origóval, vagy szerencséd van és találsz vizsgaközpontot, vagy átmész bécsbe.)

2021. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az új válaszokat is, egyébként Kedves #2 én valóban nem tudom hogyan lehet erre rákérdezni és bevallom őszintén hogy sietve írtam ki amit kiírtam.
2021. jún. 15. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!