Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » IELTS nyelvvizsga tapasztalatok?

IELTS nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Angol középfokú (tudom, hogy pontozásos rendszer van, de minimum ezt szeretném elérni) nyelvvizsgát szeretnék tenni, és kíváncsi vagyok, hogy milyen az IELTS. Aki ezt csinálta, mondana véleményt, tapasztalatot, meg hogy ez a vizsgatípus mire jogosít fel? Valamint az is érdekelne, hogy ennél a típusnál mire kell nagyobb hangsúlyt fektetni a felkészülésnél, melyik része nehezebb, és miben egyszerűbb, mint a többi vizsga általánosságban? Hallottam és olvastam már róla minden félét, de jó lenne egy olyantól olvasni róla aki mostanában próbálta:)

2021. jún. 26. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
az IELTS 2 évig érvényes, utána ismételni kell. Külföldre utazásnál külföldi egyetemek és munkavállalás miatt szokás megcsinálni.
2021. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!