Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet minél inkább...

Hogy lehet minél inkább "hasznossá tenni" online középiskolai angol órákat?

Figyelt kérdés

Egy könyv (New English File) alapján haladunk, annak a feladatait kell oldani, és a megoldásokat beküldeni, amit leellenőrizve visszakapunk és szükség esetén ki kell javítani. Maguk az órák nekem nem tűnnek hasznosnak, túl egyszerűek a könyv feladatai és azalatt az idő alatt, amíg én órán oldogatom meg ezeket a könnyű feladatokat, hasznosabban is elüthetném az időt az angol tanulással kapcsolatban. Sajnos előre be van fizetve még egy csomó óra, és akkor már jó lenne a lehető leghasznosabban tölteni az órákat. Pluszban persze tanulom a nyelvet ezen kívül is, de bosszant, hogy bekorlátozza a napjaimat, még vagy fél évig, konkrétan a semmiért.


Lehet, hogy nem is lehet erre mit mondani, de esetleg van valakinek valamilyen ötlete, hogy mit tudnék csinálni, hogy ne érezzem ilyen szinten haszontalannak és pénzkidobásnak ezeket az órákat? Szerintem többet érnék azzal, ha heti 1x lenne egy beszélgetős órám egy angol tanárral, a többi napon pedig nyelvvizsga feladatokat oldanék, bővíteném a szókincsem, stb. De hát sajnos már be lett fizetve, visszamondani nem lehet, a szüleim erőltették.


Jelenleg azt csinálom, hogy óra alatt a nehezebb mondatokat kiírom külön füzetbe, illetve az ismeretlen szavakat is. Nem tudom, hogy hogy tudnám kihozni belőle a legtöbbet, vagy hogy tudnék-e tenni még valamit... Valakinek van valami ötlete esetleg?


2021. júl. 12. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!