Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek meg lehet tanulni...

Szerintetek meg lehet tanulni az angol kiejtest ugy mintha ott szulettem volna?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az a kifinomult, eredeti angol kiejtes amit peldaul Emma Watson is beszel, de a londoni "cockney" is tetszik bar az kisse mas.

17F



2021. júl. 14. 19:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az r-linking nekem nehezkes, de elhanyagolhato szerintem.

Az egyik alulertekelt jatekban, a Hellblade-ben egy nemet csaj a foszereplo es meg is nyerte az ev legjobb videojatekban nyujtott alakitasert jaro dijat, meg 2017-ben. A jatekban szinte tokeletes az akcentusa, de mikor beszedet adott mar kisse kijott a nemet akcentus bar sztem a nemeteknek az egyik legkonnyebb megtanulni az angol-angolt, csak ugy mint a skandinav orszagokbol szarmazo embereknek.

2021. júl. 14. 23:31
 12/14 A kérdező kommentje:

Ami erdekes meg hogy sokat beszelgettem angolokkal es sokan nem tudtak megmondani hogy nem vagyok az, de nehanyan azt mondtak hogy kicsit "robotos" a kiejtesem.

Volt egy online baratom aki azt mondta hogy ugy beszelek mint az egyik finn baratja ami erdekes mert ugye a magyar a finnugor nyelvcsalad tagja

2021. júl. 14. 23:36
 13/14 anonim ***** válasza:

#6!

RecEIved

2021. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, de oszinten sokkal hasznosabb, ha olyan valasztekossaggal es pontossaggal tanulsz meg angolul + erosen jo kiejtessel
2021. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!