Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hasonlóan gondolod ezt a szitut?

Hasonlóan gondolod ezt a szitut?

Figyelt kérdés

A baj hogy van diplomám 9eve de egy percet se dolgoztam benne. A családi vállalkozásunk más terület, és azt csinálom benne ragadtam.

Hiába van a német nyelvvizsgam, azóta azt se használom,jelenleg az angollal nyuglodok, de nem látom annak se értelmét mert ahogy a német úgy az angol sem kell a munkámban,s egyelőre 0 tapasztalattal ennyi idő után már nem látok rá reális esélyt csak az időm pénzem ölöm bele, mivel azt még akkor kezdtem mikor fosulira jártam és ha már elkezdtem végig viszem..

Így nem igazán vagyok motivált a nyelvtanulásban és nem látom értelmét..


2021. júl. 23. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Mit gondolok hasonlóan? Leírtad amit gondolsz. Én azt gondolom, hogy a pörkölt nokedlivel, kovászos uborkával isteni finom!
2021. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az erdeklodesi korodnek megfeleloen nezz korbe angolul, ugyanis kb. a vilagnak az 5%-at, ha el tudod erni csak magyar beszelokent.
2021. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!