Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyivel nehezebb a c1...

Mennyivel nehezebb a c1 nyelvvizsga a b2-nél?

Figyelt kérdés
Nemrég megjött a b2 (Origó, angol) nyelvvizsgámról az eredményem: beszédkészség 82%, beszédértés 92%, olvasáskészség 83%, közvetítéskészség 100% és íráskészség 96%. Ezek alapján jelentkeztem a c1 nyelvvizsgára és azt szeretném tudni, hogy esetleg más hasonló b2-es eredménnyel milyen eredményt ért el c1-en, mennyit gyakorolt rá. (Én a b2 előtt csak pár nyelvvizsgafeladatot töltöttem ki, külön tanárhoz nem jártam)

2021. júl. 24. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az aktív vagy a passzív szókincs?
2021. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönök minden választ!

Meg lett az eredménye a vizsgámnak, hátha valakit esetleg meg tudok nyugtatni vele, esetleg abban a helyzetben van, mint én a kérdés írásakor.

Beszédkészség: 81%

Beszédértés: 88%

Olvasáskészség: 66%

Közvetítéskészség: 86%

Íráskészség: 76%


A középfokú vizsga után nyilván gyakoroltam valamennyit a felsőfokúra, de nem nagyon volt alkalmam beépíteni az újonnan tanult dolgokat, így hasonló tudással csináltam a felsőfokút, mint a középfokút.

2021. okt. 2. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!