Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2 év alatt meglehet tanulni...

2 év alatt meglehet tanulni angolul egy B2-es nyelvvizsga szintjén?

Figyelt kérdés

Majdnem a nulláról kezdeném és egyedül.


Milyen könyveket, oldalakat stb. ajánlotok?


Nyelvtanár mindenképpen szükséges, ha igen csoportos vagy magán órák?



2021. aug. 21. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem igen,sikerülhet 2 év alatt a B2.


Érdemes magántanárt is felkeresni,már online,az interneten is van egy csomó nyelvtanfolyam,akár ingyenes,akár fizetős.

2021. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
igen
2021. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg igen, de egyedül nem lesz sok értelme, mert beszélni nem fogsz tudni - magaddal nem beszélgetsz, ha meg mégis, akkor sincs semmi haszna.
2021. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sajtadó ***** válasza:
40%
Egyedül nem lehet megtanulni két év alatt B2-es szinten sajnos. Magántanárral heti 3 órában, vagy nagyon intenzív nyelvtanfolyamon (heti 5x2-3 órában) esetleg.
2021. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Napi koncentrált, 2-3, óra tanulással, 1 év alatt is megvan az angol középfok, de ehhez megfelelő lelki állapot, megfelelő hozzáállás, a tanuló képességeihez felépített tananyag szükséges.


Voltam olyan tanárnál, aki egynyelvű C1 típusú nyelvvizsgára, nulláról, egy év alatt felkészít.

Erre garanciát is vállal!

Cserébe, nagyon magas óra díjjal dolgozik és ha nem teljesítesz, elküld!

Viszont ha rendesen tanulsz és nem sikerül a vizsga, visszaadja a pénzt! Szerződésbe foglaltak szerint!

2021. aug. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 5-ös válaszoló tudnál erről a tanárról bővebb információt adni?


Hol dolgozik?


Hetente hányszor ajánlott járni?


Mennyi az a magas óradíj?

2021. aug. 22. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Én is szeretném kérni ezeket a kérdező által kérdezett(#6.válaszban) információkat.

Köszönöm.

2021. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát választ már nem kapunk a 5-östől, mert törölték / törölte magát.

Szerintem ha napi 1 órát aktívan tanulsz és mellette még passzívan is beleviszed az életedbe az angolt (rádió hallgatás, TV, appok, felhasználói interfészek mint állítsd át angolra), akkor szerintem bőven meglehet tanulni 2 év alatt B2-es szinten.

2021. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem igen, de kell hozzá magántanár, vagy valaki, aki jó angolból. Már nem pont azért, hogy a szavakat, vagy a nyelvtani szabályokat bemagold, hanem hogy legyen kivel gyakorlatban is használni, ha valamit nem értesz, akkor legyen, aki segít. Nekem az angoltanárom (középiskolai) például nagyon sokat segített. Nemcsak, hogy volt kivel gyakorolnom az angolt, hanem rengeteg nagyon jó tanácsot adott, megtanította, hogy hogyan csináljak hatékonyan gondolattérképet, hogy a vizsgán izgalmamban legyen róla fogalmam, hogy mit akartam mondani, gyakorolta velem a fogalmazást, elmondta hogy mire számíthatok a vizsgán, stb.
2021. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2021. aug. 25. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!