Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek lesz többször...

Szerintetek lesz többször nyelvvizsga amnesztia?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 22:41
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
64%
A legkevésbé se kell a nyelvtudáshoz tanár! Csak időráfordítás kell hozzá! Nem a tanár tanít, hanem te tanulsz!
2021. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
80%
Értem én, hogy igazságtalan. Én is így gondolom, hogy a gazdagoknak minden ki jár. De szerintem is rohadt igazságtalan ez az amnesztia
2021. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
73%
Mi lenne amúgy, ha simán megtanulnál egy nyelvet? Ne haragudjon meg rám senki, de ebben reménykedni... Munkáltatóként csak az jut eszembe, hogy egy idegen nyelvet tudó, ne adj isten Excelt is jól ismerő munkavállalót nagyítóval kell keresni vidéken. Szóval ne vegyük már ilyen megúszósra a dolgot.
2021. szept. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igen.
2021. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
nem azt bánom,hogy nem az angol volt az első nyelvem, most meg szenvedhetek a némettel,amit nemis fogok használni a gyógyszertárban
2021. szept. 21. 11:52
 16/46 anonim ***** válasza:
54%
Gyógyszerészre tudommal elég egy Nyelvvizsga
2021. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
hát nekem anno a levél miatt nem lett meg, azóta 2-t emelteztem és eléggé háttérbe szorítottam az egyetem mellett,meg a nyári gyakok mellett
2021. szept. 21. 13:42
 18/46 anonim ***** válasza:
65%

Miért lenne igazságtalan az amensztia? Azon röhögök nagyokat, amikor olyanok hőbörögnek akik letették. Maximum azok höböröghetnének, akik MÉG nem tették le és ezután fognak diplomázni. Aki már megcsinálta a nyelvvizsgát és amiatt megkapta a diplomát, az miért krákog? Neked van angol tudásod, papírod is van róla, akkor meg? Előnyben vagy azzal szemben aki most amesztia miatt megkapta .. vagy ja várj .. a nyelvvizsga mégsem ad angol tudást? ;).


Programozóként nekem telejsen felesleges a nyelvvizsga vagyis hát nem felesleges, hanem inkább maga a témakör, amikről szól. Munkám során nem arról fogok olvasni, hogy az angol tinilányok, hogyan járnak az iskolába ...

2021. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
54%

Ha lesz is, remélem a diplomába 72-es vagy nagyobb, aláhúzott, félkövér betűvel lesz beleírva hogy az adott embernek nincs nyelvvizsgája.


Totális szégyen, hogy valaki úgy kap bármilyen diplomát, hogy 2 szót nem tud megmukkanni valamilyen idegen nyelven.

2021. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
nyugodtan írják bele csak hagy vegyem át a társaimmal akikkel 5 évig együtt voltam, utána végre tudok a nyelvvel foglalkozni
2021. szept. 21. 17:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!