Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek lesz többször...

Szerintetek lesz többször nyelvvizsga amnesztia?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 22:41
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
En bízok benne ,hogy lesz . Attól függetlenül ,hogy nincs lezárás eléggé megvan nehezítve így is a lehetőség ezért úgy gondolom úgy lenne korrekt ha 2022-ben is meg lenne adva.
2021. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
26%

"Attól függetlenül ,hogy nincs lezárás eléggé megvan nehezítve így is a lehetőség ezért úgy gondolom úgy lenne korrekt ha 2022-ben is meg lenne adva."


-Lehet nyelvkurzusokat tartani, kártya sem kell hozzá

-Lehet élőben nyelvvizsgázni

-Iskolák nyitva vannak


Mitől van megnehezítve?

2021. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
A mi egyetemünkön megszűnt a nyelvi felzárkóztatás a covid miatt ,több magán tanár nem fogad a covidra hivatkozva , online tanári segítséggel próbálom de úgy nagyon nehezen megy , nyelvi iskolába pedig anyagilag nem tudom megtenni hogy járják . Egészségügyis hallgatóként folyamatos kirendelésen kell részt vennem mindemellett az összes 19 vizsgáma (igen 19 ! ) teljesítenem kell mert egyéni tanrend (covid miatti kirendelésre adják ) csak a papíron szerepel az egyetem mit sem figyel rá . Szóval ezek alapján úgy gondolom valóban meg van nehezítve a helyzet .
2021. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Igen, én is egészségügyi hallgató vagyok, és ezt meg tudom erősíteni, kivesszük a részünket a járványból, így ez teljesen jogos lenne, másrészt tényleg online teljesen más kommunikálni a tanárral, nekem a tanár mondta, hogy neki ez így nagyon nehéz, így inkább menjünk be, de persze, nem mindig tud foglalni termet, így az online marad...
2021. dec. 4. 21:32
 45/46 anonim ***** válasza:
Nyárig meghosszabították a veszélyheztetet, tehát a diplomkákat is odaadják, ha addig végzel. Azt mondták. ;)
2021. dec. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
köszi, igen olvasom a híreket:)és ha júniusban záróvizsgázok, akkor is?:/
2021. dec. 9. 08:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!