Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány évesen kezdtél el angolt...

Hány évesen kezdtél el angolt tanulni? Most milyen szinten vagy belőle? Milyen nyelven tudsz még beszélni, és milyen szinten vagy belőle?(a1-a2,b1-b2 stb..?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen, addig sehol nem tanulhattam suliban, csak németet.

részt vettem egy 4 hónapos gyorstalpalón, egy képzetlen ember tartotta, nemcsak angoltanár nem volt, hanem semmilyen tanár, a munkaügyi szervezte ezt.


azóta egyedül nyomom, németül felsőfokon beszélek, emellé bejött az olasz középfokúm megvan, angolból is, de a cél a felsőfok lenne.

2021. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan hány évesen, de óvodás korom óta tanultam, és jelenleg C1 szinten vagyok belőle. Ezen kívül spanyolul tudok még, szintén C1 szinten:)
2021. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok és olyan 5. osztályban kezdtem angolt tanulni, C1 tudás. Másik nyelvet sose tanultam formális keretek között, belenéztem pár ingyenes online kurzusba, de kb. a harmadik leckénél sosem jutottam tovább.
2021. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, angolul C1 szinten tudok, ötödikben kezdtem tanulni, majd nyelvi gimibe mentem tovább. Ott bejött a német is, azt papíron B2 szinten tudom. Emellett anyanyelvi szinten beszélek arabul (6 dialektussal “kiegészítve”), ami a kevert származásomból adódik. Most egy fél éve tanulom a norvégot, remélem hogy nyár végére B2 vizsgaszinten leszek. Ezutóbbi nyelvben rengeteg támaszt ad a már meglévő angol- és némettudásom:)
2021. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben kezdtem, olyan középfokú szinten vagyok belőle. Főleg olvasni szoktam angolul, de nyelvvizsgám nincsen. Németet általánosban kezdtem, az érettségi évében tettem le a nyelvvizsgát, de azóta nem is használtam, meg sem tudnék már szólalni.
2021. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen kezdtem tanulni az angolt, önállóan, a suliban csak németet tanultam. 19 évesen megcsináltam az angol emelt érettségit, 62%-os lett, így megkaptam a B2-es nyelvvizsgát is. 62% nem a legjobb, de 1 év alatt önállóan fejlődtem fel A1-ről B2-re, úgyhogy nekem ez nagy szó volt. Most 21 éves vagyok, de azóta már rengeteget fejlődtem, gondolkozom, hogy rákészülök egy C1-es nyelvvizsgára, ami szintén nem lesz könnyű egyedül, de csak sikerül :)
2021. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok, elméletileg 5. osztály óta tanulok, gyakorlatilag csak két éve kezdtem. Egy hónapja voltam B2 nyelvvizsgán, a kommunikációm valóban középszintű, minden másban valószínűleg már afelett járok. Emellett oroszul tanulok, az még eléggé kezdeti, és a jövőben szeretnék még spanyolul és arabul megtanulni.
2021. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én általános iskolában tanultam angolt öt évig (teljesen átlagos iskolában), most pedig kéttannyélvű gimnáziumba járok. B2-C1 szinten vagyok, és most spanyolt tanulok meg:)
2021. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!