Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanuljak? Mit...

Milyen nyelvet tanuljak? Mit ajánlatok? Sürgős!

Figyelt kérdés

Sürgős lenne egy nyelvvizsga. Középfokú kellene csak azt nem tudom miből, mert a lényeg az, hogy hamar meglegyen. Valami könnyebb nyelvet tudtok?

Azt hallottam az eszperantóról, hogy könnyebb, mint pl:a német, angol. Logikusabb, egyszerűbb és könnyebben elsajáthítató nyelv. Szerintetek? Ha most elkezdeném tanulni mikorra lehetne belőle nyelvvizsga? Esetleg április- május? HM? Nem vagyok nyelv zseni, de szorgalmas vagyok, ha arról van szó. Szerintetek? Segítsetek. Köszönöm.


2010. szept. 5. 20:18
 1/5 anonim válasza:

Angol!!! azt nagyon nagyon sok helyen beszélik

de te tudod de én minden képpen az angolt választanám az nem olyan nagyon nehéz:)

2010. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

eszperantóval vigyázz, mert nem mindenhol fogadják el. pl a mi egyetemünk se. szóval előbb érdeklődd meg ott, ahova kell a nyelvvizsga.

de szerintem az angollal járnál legjobban. biztos van tőle egyszerűbb, de szerintem nem éri meg egy olyan nyelvbe energiát és pénzt áldozni, amivel utána "semmit" se tudsz kezdeni.

2010. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lóvári :D:D:D
2010. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
angol ,esetleg német:)ha van lehetőséged menj ki a szünetben Angliába 2 hétre...seokat segítene..
2010. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen nyelveket tanultál eddig? Azok közül készülj rá arra, amelyikből a legjobban állsz.

Bedaurinde la lingvo Esperanta ne estas ĉie universitato akceptita. Kacĵo!

Sajnos az eszperantó nyelvet nem fogadják el minden egyetemen.

2010. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!