Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gyengébb hallás nyelvvizsgán?

Gyengébb hallás nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég jelentkeztem Euroexam nyelvvizsgára. Jelentkezésnél amikor megkérdezték, hogy van-e gond a hallásommal, azt jelöltem be, hogy nincs, mivel nincs róla hivatalos papírom. Viszont érzhetően rosszul megy a listening, ha nem ülök közel a magnóhoz. Mit lehet ebben az esetben tenni? Van rá lehetőség, hogy az első padok valamelyikébe kerüljek?

Köszi előre is :)



2021. dec. 4. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is elcsesztem a második részt! Mondjuk nekem az első sem volt egyértelmű. Mikor lesz már eredmény???
2022. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 9-es vagyok.


Én is reménykedek hogy a 3. feladattal felhúzom a pontszámot, az ment is, szinte mindent jól kihallottam.


Egyébként hétfőn lesznek meg az eredmények:( Jó lett volna ha már ma kiírják.

2022. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11es vagyok, igen, én is láttam a 17-ét, de azt reméltem hogy pár nappal előbb meglesz. Úgy tűnik kivárják, pedig nagyon kéne már tudnom az eredményt :(
2022. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13-as, egyetemi jelentkezésedhez kell neked?
2022. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Továbbtanuláshoz, igen. Mondjuk lehet hogy már most is késő.
2022. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak nem. :) Februárban kell leadni a jelenkezést és ha jól tudom, legkésőbb májusban kell feltölteni a nyelvvizsga oklevelét.
2022. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, de én másfajta képzésre megyek ami februárban kezdődik, addigra kéne a bizonyítvány. Meglett egyébként, remélem hamar küldik... Úgy látom nem lehet meggyorsítani a folyamatot.
2022. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!