Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2022-es nyelvvizsga amnesztiáv...

2022-es nyelvvizsga amnesztiával kapcsolatban ,milyen hivatalos szerveknek írtatok ? Kaptatok választ ?

Figyelt kérdés
Fontos ,hogy egyre több emberhez eljusson a petíció és hogy beszéljenek róla . Ezzel kapcsolatban ki milyen lépéseket tett ? Kiknek érdemes írni ?

2022. jan. 12. 18:12
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem fontos. Én képes vagyok megtanulni 1-2 nyelvet, ha már diplomás vagyok.
2022. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
80%
miért lenne fontos? szánalmas inkább
2022. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
23%
írjál az edulinenak, meg a havg-telex-444 szentháromságnak, azok nagyon szeretnek ilyen baromságokon hisztizni... teszitek a fejeteket hogy húdeértelmiségi diplomás kölykök vagytok, de egy nyelvet nem bírtok társalgási szinten megtanulni... és az apám még azon depressziózik, hogy végül nem tartozom közétek XD
2022. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
58%
Kedves harmas: irja ezt egy olyan aki tavaly azert kampanyolt es “hisztizett”, hogy az ev vegi jegyek alapjan allitsak ki az erettsegi bizonyitvanyat? Razod a rongyot de az a kategoria lehetsz aki az anyjat is eladna azert, hogy dolgoznia ne kelljen:D megkerdeznem a korod de nem teszem, masfelol kitudja valos lenne e, de igy a hozzaszolasodbol itelve egy most vegzos gimnazista lehetsz akit nem vettek fel sehova, VAGY egy olyan apuci es anyuci “hudeertelmisegi diplomas” kolyke aki a szulok igenyeinek, elvarasainak nem tud megfelelni.
2022. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
44%
Megy a nyafi a nyelvvizsga mentességért, közben egy unióban élünk. Idejön egy külföldi és lassan ott tartunk, hogy a szentlélek se tudja útba igazítani, mert egy árva nyelvet nem beszél még alapfokon se, mert covid van.. Ja…….
2022. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg gáz. Annyi nyelvvizsga van már a piacon, arra se vagytok képesek, hogy a számotokra legkönnyebbet megtaláljátok és lenyelvvizsgázzatok tisztességesen. Kérem a piros gombot.
2022. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
20%
utolsó: ja a diploma már nem is számít, mi? az se mindig ugyanaz
2022. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
39%

Miről beszélsz? :D

Aki közoktatás+ egyetem alatt nem tudott összehozni egy nyelvvizsgát, az bújjon a sarokba.

2022. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
67%
Egy alapszak 3-3,5 év. Ha valakinek fontos annyira a diplomája, hogy kézhez kapja, akkor ennyi idő alatt képes annyi áldozatra, hogy legalább a leggagyibb nyelvvizsgán átverekedje magát, még akkor is, ha századjára sikerül.
2022. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
62%
vagy olyan nehéz a diploma, hogy nincs is ideje, arra nem gondolsz? nm minden szak egyforma, kiváncsi vagyok , hogy egy orvosi, gyógyszerészeti mellett neked mennyi időd lenne rá
2022. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!