Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet legérdemesebb...

Hungary123 kérdése:

Melyik nyelvet legérdemesebb tanulni Európában?

Figyelt kérdés
Normális kommenteket!

2022. jan. 20. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Német
Angol
Orosz
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Európán belül inkább a németet mondanám, viszont a világnyelv még mindig az angol.
2022. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 20. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Én azt mondom kezdj a némettel. Az angol az annyira korulvesz minket hogy önallóan is kepes az ember jól fejlődni. A német azert nehezebb ahhoz kell a tanár, nincs annyi anyag neten, illetve azt tapasztalom, hogy az angolt mar mindenki alapnak veszi, es nagyobb cegek, foleg a Magyarorszagon (nagyon sok a némeg cég) előnyt élveznek.
2022. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Csatlakozom az előzőhöz. Nekem bevált a német utáni angol.


Egyébként egyértelműen angol a fontosabb, az már egy alap nyelv szerte a világon ha az ember karriert szeretne.


Ezen felül számomra a német ami megérős.


Ami még jó lehet (szerintem) azok ezek a nyelvek ebben a sorrendben: spanyol, francia, orosz, olasz, kínai (csak a nehézsége miatt utolsó).


Egyébként meg egyértelműen az ami neked tetszik. Ha tetszik akkor meg tudod tanulni egyszerűen, ha nem akkor nehéz dolog lesz.

2022. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!