Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam B2 angol ( nem...

Euroexam B2 angol ( nem online ) nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje készülök rá és érdekelnének a tapasztalataitok. Mennyire volt nehéz ahhoz képest mint amit vártatok? Sikerült-e elsőre? stb.

Ha használta valaki az euroexam B2 nyelvvizsga gyakorlókönyvet (amiben 10 vizsgasor), annak a nehézségi szintje mennyire egyezik a valódi nyelvvizsgáéval? Előre is köszi!



2022. febr. 12. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem volt annyira nehéz, elsőre átmentem.

A típusfeladatokat nem árt begyakorolni, de ezt meg tudod ingyen is tenni az oldalukon, nem feltétlenül kell tankönyv.

Az Euroexam szokott meghirdetni próbavizsga turnét, és felkészítő zoom meetingeket is.

Csinálj egy MyEuroexamet, és akkor fogsz emailben értesítést kapni ezekről. Amúgyis csak így tudsz hozzáférni a gyakorló feladatokhoz.

Nagyon nagy segítség volt, hogy lehetett szótárat használni, ajánlom az Oxford angol-magyar szótárt nyelvtanulóknak, abban van segítség a fogalmazás- és levélíráshoz. Számomra az volt a legnehezebb rész.

Ami nem annyira tetszett az az, hogy a vizsgáztatónak nem volt valami jó a kiejtése, igen hunglish volt, néha nem is értettem amit mondott.

Ami szintén elég rossz volt az az, hogy a megígért 4 hetes javítási idő helyett másfél hónap után kaptuk meg az eredményeket.

Hogyha van ismerősöd, akivel tudsz közösen szóbelizni, akkor menjetek együtt, van erre lehetőség.

Összességében ajánlom, nagyon jó az Euroexamben, hogy ennyi ingyenes felkészülési lehetőséget biztosítanak.

2022. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes beszámolót, ment a zöld pacsi! :D
2022. febr. 13. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!