Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A mandarin üzletileg sokkal...

A mandarin üzletileg sokkal hasznosabb nyelv mint mondjuk a japán, koreai, indonéz/maláj?

Figyelt kérdés
TOEFL szintű angol mellett.

2022. febr. 18. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Semennyivel nem hasznosabb
2022. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

A kínaiak kommunisták. Ha az elnyomó rezsimeknek nem áldozik le nagyon rövid időn belül, akkor a világnak is befellegzett. Az egyetlen esélyünk az, ha a kínai rendszer összeomlik hamarosan.


A japán és a koreai viszont a jövő. Ha engem kérdezel, akkor különösen a koreai. Amint a kínai zsarnokok összeroppannak a saját tarthatatlan rendszerük súlya alatt, Észak Korea is felszabadul (valamint Tibet

2022. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

meg a Kínában senyvedő buddhisták, stb.


Onnantól a koreai az egyik legjelentősebb világnyelv lesz.

2022. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Amelyik kínai ér valamit, az tud angolul. Egyébként én tanultam mandarinul, de minél többet megtudtam erről a gusztustalan népről, annál jobban elment a kedvem magától a nyelvtől is. Sajnos nem tudok elvonatkoztatni.


Olaszországgal, Németországgal is vannak üzleti kapcsolatai az országnak. A holland, portugál nyelvvel is lehet jó állást kapni. Ha mindenképp ázsiai kell, akkor meg koreai vagy japán. Koreai cég is egyre több van nálunk, Japán meg még mindig fejlett országnak számít.

2022. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
inkabb koreait tanulnek
2022. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Azt javaslom, hogy előbb ismerd meg ezeket a népeket, melyikkel üzletelnél szívesebben. A kínaiaktól én sem vagyok elájulva. Össze sem lehet kultúráltság terén hasonlítani mondjuk egy japánnal. Az indonéz nyelven beszélő népek meg iszlám vallásúak. Jó, ez engem nem zavar, de valakit igen.
2022. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Ezek közül csak a koreait tanuld.
2022. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%
Csak az hasznosabb amelyikben eltudsz helyezkedni. Semmit nem fog érni, ha csak otthon ülsz vele. Ha meg azt mondom japánt tanuld meg és közben az hozza majd az élet, hogy a koreait kellett volna akkor mit értél? Érzésed alapján válaszd ki amelyik tetszik is és azt tűzd ki célul.
2022. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!