Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van lehetőség németet tanulni...

Van lehetőség németet tanulni ingyen?(lent)

Figyelt kérdés

Akár otthonról magamtól.

Nagyon szeretném megtanulni ezt a nyelvet, de sajnos nincs rá keret:(



2022. márc. 22. 12:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

Én meg téged sajnállak, hogy ide kell járnod hazudni a Gyakori Kérdésekre.

Mert miről van szó? Próbálod beállítani, mintha bárki megtanulna egy nyelvet csak annyival, hogy kiköltözik az adott országba.

Most miről beszélsz? Arról, mintha én azt mondtam volna a mai világban senki se tud megtanulni egy nyelvet, stb.

De te hívsz másokat balfasznak, akinek annyira pocsék az élete, hogy ide kell járnia kamuzni. :D Lefogadom még a faludnak a határát se hagytad el életedben max, ha dolgozni vagy iskolába mentél. :D

Jöhetnek a kifogások, ami olyan kaliberűek lesznek, hogy 25 évesen te már 30 éve kint élsz, stb. :D

Mert ugye megcáfolni nem tudtad azt amit írtam, így saját magad ismered el, hogy nem igaz amit írtál.

2022. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10%
De tessék, parancsolj, legyél okosabb ennél a poliglott fickónál, aki már a sokadik nyelvet tanulja ugyanezzel a módszerrel, amit egyébként én is alkalmazok. Ami a lehető leggyorsabb különben. És a legalkalmasabb erre a nyelvi környezet, egészen a 0. perctől kezdve. https://www.youtube.com/watch?v=illApgaLgGA&t=306s Aki nem egy sötét, hülye balfasz barom, az magától is rájön erre egyébként, annyira egyértelmű. Aki erre képtelen, az meg engem nem érdekel, nyaggasson mást a kretén baromságaival.
2022. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
Nincs nyelvtehetséged, nekem meg még nagyon sokaknak van. Lapozz.
2022. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk tényleg nem értem, hogy miért nem inkább köszönetet mondasz a nálad okosabbaknak és tapasztaltabbaknak, mert kaptál pár instrukciót arra nézve, hoyg a nyilvánvaló nyelvtanulási akadályozottságod ellenére mégis hogy fejleszthetnél magadon :D hogy neked 7 hónap alatt nem sikerült semmire sem jutnod német nyelvből, az számomra teljesen döbbenetes. Az összes ilyen ember létezése is egyébként az, fel nem érem ésszel, hogy ezeknél mi lehet olyan szinten defektes, hogy ennyi idő alatt sem megy nekik semmi. Akinek meg igen, az hazudik. Nyilván :D Látom, működik az énvédelem. Pedig csak magadba kéne szállni és beismerni, hogy van, amiben mélyen átlagalattinak számítanak a képességeid.
2022. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%

12:

Én a hazugságaidnál vagyok okosabb drága barátom. Ne bújj mások háta mögé, a saját írásaidat vállald fel.

Neked hazugságaid vannak csak, nem nyelvtehetséged. Leírtam: attól, mert kimész külföldre 0 nyelvtudással nem fogsz tudni beszélgetni az ott élőkkel állításaiddal ellentétben. Alap nyelvtudással működik csak az amit írsz, de arra meg nem mondhatod, hogy 0 nyelvtudással megy ki valaki, bármennyire próbálod előadni itt magadat.

Igen, kaptam pár instrukciót tőled miként nem kell hazudni. Milyen a tökéletlen élet, mikor a Gyakori Kérdésekre kell feljárnom, hogy hazudjak és különlegesnek állítsam be magamat, mert ennyit tudsz tenni a boldogságért. Hisztizhetsz bármennyire, de itt erről van szó. Jöttél, próbáltad előadni magadat milyen különleges vagy, majd mikor kőkeményen cáfolva lettél azóta hisztizel, mint egy óvodás.

Legalább szöveget értelmeznél te nagyonbuta.


"Éltem kint Németországban, egyik magyar kollégám se tanult meg németül annyitól, hogy kint él azok közül akik előtte egyáltalán nem tanulta a nyelvet. Ez csak akkor működik, ha előtte évekig tanultad, de már abbahagytad."


Szopasd be nyugodtan saját magadat. Leírtam, kollégáimról beszéltem, akik előtte nem tanultak németet. Tényleg iskola példája vagy miként kell olyan hülyének lenned, amikor már saját magadat égeted be. :D


Nem mindenki hazudik, csak te, mivel neked ennyi a boldogságod az életben. :D

Pedig csak magadba kéne szállni és beismerned, hogy hazudtál, hogy egyáltalán nem voltál kint külföldön meg egyáltalán nem történt meg az, hogy 0 nyelvtudással kimentél, majd hirtelen perfekt lettél.

Értenél az emberi kommunikációhoz akkor tudnád, ha nem tudsz a másik nyelvén nem tudsz kommunikálni vele. Ezért, ha 0 nyelvtudással mész ki nem fogsz tudni beszélni a külföldivel, míg legalább alap szinten nem beszéled a nyelvét, ami már nem 0 nyelvtudást jelent.

Nyugodtan szopasd csak be tovább magadat.

2022. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Végig sem olvasom az agyalágyult hülyeségeidet. Ha nem ment a nyelvtanulás eddig, köszönd meg inkább, hogy legalább valaki megpróbált segíteni rajtad, te fogyaték. Évekig tanulni egy nyelvet, mielőtt megszólalsz rajta? Gratulálok, balfasz :D
2022. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Biztos ők is hazudnak :D

https://www.youtube.com/watch?v=ROh_-RG3OVg

De gondolom nem megy még az angol sem, nemhogy a német, így úgyse fogod érteni. Mindenesetre beteszem ide, hogy legalább azok előtt beégj a baromságoddal, akik veled ellentétben értik :D MIt tanulsz egy nyelven évekig, mielőtt elkezdesz beszélni rajta? MIT? Évekig? Mielőtt megszólalsz? 3 év alatt bármelyik európai nyelvet meg lehet tanulni felsőfokon. Te meg ennyi idő alatt egy megszólalásig sem bírsz eljutni? Es ez szerinted normális?

2022. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

Persze, hogy végig se olvasod, mert fel kellene adnod a rózsaszín álmot, amit a fejedben építettél fel a hazugságaidban.

Látod, csak engemet erősítesz meg, mikor megint másokat akarsz belevonni. Te hazudsz egyedül, nem ők. A magyar szövegértés se megy neked, de azt akarod mindenki elhigyje kötelezően a mesédet, miszerint te 0 nyelvtudással kimentél és majd csak úgy megtanultál annyival, hogy 0 nyelvtudással kommunikáltál a külföldiekkel. Igaz, hogy már jó párszor leírtam neked miért nem tudsz 0 nyelvtudással kommunikálni másokkal, de ez továbbra se zavar téged.

Balfasz meg továbbra is te vagy, ha neked az alap nyelvtudás azt jelenti, hogy évekig kell tanulnod. :D Megint tipikus esetét hozod fel, hogy miként kell saját magadat tövig szopatni. :D Miért élvezed, hogy ennyire égeted saját magadat? Már rég megúsztad volna az egészet, ha csak simán felvállalod hazudtál, de nem, te akkor is próbálsz kardoskodni egy többszörösen megcáfolt hazugságod miatt. :D

Hisztizz nyugodtan meg járasd le továbbra is magadat, hogy egy alap magyar szöveget nem tudsz értelmezni. :D Kicsit se zavarjon, hogy én arról papolok neked mióta ez a módszer akkor működik csak, ha van már legalább egy A1es nyelvtudásod és nem 0 nyelvtudással. :D

Meg én égek be? :D Te akarsz arról beszélni, hogy egy alap szint, A1-A2 a te fejedben egyből azt jelenti, hogy évekig tanulod. :D Ennyire ostoba tényleg te lehetsz. :D Te az a típus lehetsz, aki elmehetett Pécsre és félreértelmezte a táblát és azt hitte Bécsben van. Aztán büszkélkedik mennyire jól megértette magát az osztrákokkal. :D

2022. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek a #18-as hozzászólásaival: ha 0 nyelvtudással kimész bármelyik országba, de valóban 0, mint ha nagyanyámat küldeném ki, és magadtól nem tanulsz semmit, csak úgy vagy, aztán x hónap után te hazajössz és leteszel egy nyelvvizsgát, akkor egyből szólj a médiának is, hogy te ilyen full különleges vagy :D

Így nem lehet nyelveket megtanulni. Mégis hogy? :D Nem érted mit mondanak, fingod nincs, hogyan kell dolgokat leírni. Legfeljebb kikövetkeztetheted, hogy mit akarnak mondani, és ha munkád során 100x hallod egymás után ugyanazt a szót, akkor fogod tudni, mit jelent, és ennyi.

Annyiban lehet a segítségére az illetőnek egy hosszabb távon külföldön tartózkodás, hogy segíteni fog megszokni a nyelvet, és egy nyelvtanfolyam esetén könnyebben fogja befogadni a dolgokat.

2022. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, mit nem értesz még. Tudd már, hol a helyed a visszamaradott képességeiddel, te agresszív, sunyi, 8 általánost sem végzett proli. Épp csak rajtad (meg a fogyaték fajtádon kívül) minden második embernek sikerül ez az amúgy nem valami különleges mutatvány. Csak épp a körülményeid miatt összefújt a többi, csökkent értékű szeméttel a szél, akik erre veled együtt képtelenek voltak. Nem a söpredék, alacsony IQ-s félfogyatékos, 7 hónap mosogatásra meg szalag mellett ácsorgásra sem képes szinted a mérvadó. Es akkor be is fejezheted az okoskodást olyan témáról, amihez teljesen segg vagy.
2022. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!