Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga amnesztia Júniusba...

Nyelvvizsga amnesztia Júniusban? Van rá esély? Szerintem az idei végzősök még megérdemelnék, mert vastagon benne voltak a Covidban. Ezenkívül a háború gazdasági hatásai miatt is indokolt lenne. Nem áll mindenki olyan jól anyagilag, mint a többség.

Figyelt kérdés
Sajnos elég szűkösen állok anyagilag, ezért nem tudom megengedni magamnak, hogy kifizessem a Május eleji nyelvvizsga díját, amivel még végső soron meg tudnám szerezni a diplomámat a nyáron. Ennek következtében a gyakornoki állásomból sem fognak tudni felvenni főállásba a nyártól, így elveszíteném a jelenlegi jó munkahelyem, ahol szeretek is dolgozni.

2022. ápr. 4. 14:21
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
74%

Gyenge próbálkozás. Nem lesz itt nyelvvizsga amnesztia.


Az első nyelvvizsga árát ha sikeres akkor visszafizeti az állam.

2022. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
63%
Szégyellném a pofámat, ha úgy diplomáznék, hogy nincs meg a nyelvvizsgám. Gondolom nem a múlt hónapban derült ki, hogy kell...
2022. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
71%

Aki nem képes az államvizsgáig egy nyelvvizsgát összevakarni, az hogy jutott ideáig el?

Felháborító ez az amnesztia. Évtizedes bennragadt diplomákat osztogattak. Hol volt anno covid meg haború?

Elmentek ti...

2022. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
70%
Megnyerték a választást, már nem lesz.
2022. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
65%
három éve vagy legalább egyetemen, három éved volt összespórolni harmincezer(?) forintot (öcsémé most asszem annyi volt de nem figyeltem). még valami hisztike?
2022. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem van még rá esély, hogy lesz. Így elmondhatják, hogy mennyire jó szívűek, ők “meghallgatták” az egyetemistákat.
2022. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
89%
sztem is lesz, imádkozz, ahogy én is teszem minden nap!
2022. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem a tk-eim több tízezerbe kerülnek, a legnehezebb egyetem egyikéről van szó
2022. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
86%
Hat nem tudom. Ti meg remenykedtek? Szerintem naprol napra egyre halvanyabb ennek az eselye. Ha csak nem lesz extra sok beszorult diploma.
2022. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
83%
Valahogy igen reménykedek ..
2022. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!