Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyetemisták! Ti milyen...

Egyetemisták! Ti milyen nyelvet tanultok, beszéltek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Angolul és németül beszélek, oroszul tanulok, abból még kell kb 2 év, hogy jobban használható legyen. Későbbi tervem még a spanyol.
2022. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Spanyol és olasz felsőfok, angol középfok. Brazil portugált értem.


(Ha konkrét nyelvtanulàst kérdezel, úgy egyiket sem, de mindegyik nyelvvel foglalkozom minden nap.)

2022. ápr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Angol szerencsére többre nem volt szükségem még.


(gimi alatt volt német, de szerencsére nem vették komolyan)

2022. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem majdnem ugyanaz mint #1-nek. :D

Angolul, németül folyékonyan beszélek, oroszul nem rég kezdtem el tanulni, és engem egyetem után a francia érdekelne.

2022. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Folyékonyan beszélek spanyolul, angolul is felsőfokon, katalánul középszinten és meg tudom magam értetni németül és guaraníul.
2022. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Angolul jól tudok (érettségi után 1 ponttal csúsztam le a felsőfokról, de már nem próbáltam újra, mert nem látom értelmét, állásinterjún teszteljék le nyugodtan, állok elébe).

Németül középfokon jól tudtam a gimi végén, de nem szerettem, mára a beszédkészségem teljesen elvesztett, már csak olvasni tudok, azt még mindig elég jól. Nem bánom, csak azt bánom, hogy valaha is egyetlen órát is foglalkoztam vele.

Olaszul tanulok csak a magam kedvéért, magamtól, kb. alapfokon állok vele.

2022. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Angol + spanyol felsőfokon, most kezdtem magamtól németül tanulni.
2022. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emelt szintű angol, tervezem letenni a felsőfokút, folyékonyan beszélek csehül, és alapszinten oroszul (írni/olvasni tudok). Tervezem a francia B2-t.
2022. ápr. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!